system SC2

Schody z okładzinami ceramicznymi- system SC2

Dla wykonania schodów w trwały sposób, z uwzględnieniem wszelkiego rodzajów czynników, które w przyszłości mogą wpłynąć na ich stan techniczny, a także estetykę. Należy wziąć pod uwagę profile dedykowane do schodów z okładzinami ceramicznymi, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno na konstrukcjach wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Zastosowanie profili schodowych do schodów z płytek ceramicznych na zaprawie klejowej zapewnia nie tylko wzmocnienie konstrukcji, ale także prawidłowe odprowadzanie wody i wilgoci spod powierzchni płytek.


System SC2 to profile schodowe, które przeznaczone są do zastosowania na zewnątrz, dzięki swojej wzmocnionej odporności na naprężenia termiczne, spowodowane zmienną temperaturą w otoczeniu. Cały system oparty został na profilu krawędziowym SC2 oraz profilu cokołowym SC3, z wykorzystaniem maty drenażowej D1. System ten pozwala na profesjonalne i co najważniejsze odporne na uszkodzenia wykończenie krawędzi stopnicy i podstopnicy, a także policzka schodów.


W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo cały zestaw elementów dedykowanych do zastosowania systemu SC2 na schodach zewnętrznych. W którego skład wchodzi profil schodowy o wysokości 3 centymetrów, wykonany z aluminium pokrytego powłoką poliestrową, uodporniającą go na działania korozji. Wraz z profilem schodowym SC3 o wysokości 1,2 centymetra. Profile te można swobodnie giąć pod dowolnym kątem, dzięki czemu pozwalają one wykończyć z ich użyciem stopnie schodowe bez konieczności wykonywania łączeń.system SC2 Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów