do okładzin ceramicznych

Profile schodowe do okładzin ceramicznych

Profesjonalne wykonanie schodów wykończonych za pomocą płytek ceramicznych, wymaga zastosowania specjalistycznych elementów, takich jak profile schodowe do okładzin ceramicznych. Dzięki nim wykończone krawędzie pomiędzy stopnicą a podstopnicą zostają mniej narażone na nieestetyczne pęknięcia. Dodatkowo zastosowane w trakcie wykonywania schodów profile schodowe do okładzin ceramicznych, zapewniają szczelność oraz jednoczesne odprowadzanie wilgoci, która gromadząc się pod okładzinami, mogłaby powodować jej pęknięcia lub wybrzuszenia, wpływające nie tylko na estetykę, ale także bezpieczeństwo konstrukcji.
Profile schodowe do okładzin ceramicznych, mogą być z powodzeniem stosowane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Ponadto zostały one wyposażone w ochronną poliestrową powłokę, która zapewnia zabezpieczenie przed korozją aluminium, z jakiego zostały one wykonane. Przez co są niezwykle trwałe i niezawodne oraz spełniają swoją funkcję przez wiele długich lat.
Prezentowane w naszym sklepie profile schodowe do okładzin ceramicznych, zapewniają odpowiednie odprowadzanie wody oraz wilgoci z kleju, w trakcie układania okładzin ceramicznych, oraz w późniejszym czasie, a także zapewniają estetyczne, wykończenie krawędzi schodów. Zapobiegając ich kruszeniu i niszczeniu, pod wpływem różnego rodzaju czynników. W naszej ofercie można znaleźć profile schodowe do okładzin ceramicznych w wersjach SC1, SC2 i SC3, o różnej wysokości i długości 2 metrów.do okładzin ceramicznych Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów