Systemy Balkonowe Do Posadzek Ceramicznych

Systemy Balkonowe - Do Posadzek Ceramicznych Na Zaprawach Klejowych

Wykonanie renowacji balkonu lub tarasu nie należy do łatwych zadań. Wymaga ono bowiem szeregu elementów, z których każdy z nich odpowiada za trwałość, a także estetyczność przeprowadzonych prac remontowych. Do prawidłowo wykonanego balkonu bądź tarasu niezbędne są przede wszystkim profile okapowe, które odpowiadają za odprowadzanie wód opadowych z danej powierzchni. Umożliwiając dodatkowo w przyszłości zamontowanie, jeśli zajdzie taka potrzeba rynny.


Mnogość różnorodnych elementów dedykowanych do systemów balkonów oraz tarasów sprawia, że niekiedy podjęcie decyzji o zakupienie odpowiednich produktów staje się problematyczne. Dlatego też w naszej ofercie można znaleźć kilka kompletnych systemów balkonowych przeznaczonych do wykonania wszelkiego rodzaju prac remontowo-renowacyjnych. Dzięki nim balkon lub taras będzie nie tylko pięknie wyglądał, ale także służył użytkownikom przez wiele długich lat, bez najmniejszego szwanku.


Oferta sklepu obejmuje bowiem sześć rodzai systemów balkonowych, od K100 do K35, które różnią się między sobą między innymi szerokością podparcia na profilu, dla możliwości pełnego dopasowania ich do potrzeb każdej powierzchni balkonowo-tarasowej. Ponadto w skład każdego systemu balkonowego wchodzą profile okapowe dedykowane do powierzchni z posadzką wykonaną z płytek ceramicznych, na zaprawie klejowej. Wykonane z aluminium w powłoce poliestrowej uodparniającej je na korozję. Szablony montażowe, sznury dylatacyjne, a także taśmy uszczelniające, dopasowane do wybranego rodzaju systemu.
Systemy Balkonowe Do Posadzek Ceramicznych W tej kategorii nie ma produktów.