Profil Balkonowy Łukowy - Największy Wybór, W Najniższej Cenie

Profil balkonowy łukowy, pozwala uzyskać w szybki i bezproblemowy sposób właściwie wykończoną strefę okapową balkonów. Dzięki niemu balkon w kształcie łuku prezentuje się nieskazitelnie przez wiele lat użytkowania, zdobiąc fasady budynków. Ponadto zastosowany profesjonalny okapnik balkonowy łukowy, nie tylko wzmacnia konstrukcję balkonu, ale także ma ogromny wpływ na właściwe odprowadzanie wody z powierzchni posadzkowej, zapobiegając tym samym powstawaniu nieestetycznych zacieków oraz destrukcyjnych zastoisk wodnych.

Dlaczego warto montować okapnik balkonowy półokrągły

Proces niszczenia balkonów w większości przypadków rozpoczyna się od miejsc, będących najczęściej krawędziami balkonów łukowych, które nie zostały właściwie zabezpieczone przed zastoiskami wodnymi, a także gromadzącą się wilgocią. Oferowane w naszym sklepie okapniki balkonowe półokrągłe to produkty, które pozwalają w niemal całkowitym stopniu zniwelować to zjawisko. Umożliwiają bowiem w bezproblemowy sposób wykonanie odpowiedniego spadku oraz zabezpieczenia czoła balkonu, a także gwarantują szczelność w strefie okapowej i zapobiegają tym samym destrukcji posadzki.

Jak wykonane są nasze okapniki na balkon półokrągły

Szeroka oferta naszego sklepu, w której każdy znajdzie odpowiedni profil balkonowy łukowy dla swoich potrzeb, obejmuje produkty, stworzone w całości z aluminium. Pokrytego dodatkową warstwą lakieru proszkowego, zabezpieczającą powierzchnię profili przed korozją i niszczeniem przez wiele lat. Każdy okapnik balkonowy łukowy oprócz swojej trwałości cechuje się także odpowiednią sztywnością, która pozwala na jego bezproblemowe wyginanie do indywidualnych potrzeb konstrukcji balkonowych. W naszym sklepie BALKONY-TARASY 24 oferujemy okapnik balkonowy półokrągły w trzech standardowych kolorach z palety RAL, a także z możliwością pokrycia go dowolnie wybranym kolorem. Tak, aby zakupiony okapnik na balkon półokrągły był, jak najbardziej dopasowany do całej bryły budynku.

Pełna Oferta Profesjonalnych profili łukowych balkonowych do każdej powierzchni

Współczesne balkony, nie tylko stanowią dodatkową powierzchnię domów i mieszkań, ale także stają się ich ozdobą. W naszym sklepie doskonale zdajemy sobie sprawę, że ilu naszych klientów, tyle metod wykończenia posadzi balkonów, dlatego też oferujemy profile łukowe balkonowe dopasowane do wszystkich rodzajów powierzchni, które prezentujemy poniżej.Okapniki balkonowe łukowe do posadzek żywicznych

Posadzki żywiczne to jeden z popularniejszych materiałów wykorzystywanych przy wykańczaniu powierzchni balkonów, który cechuje trwałość, a także możliwość dobrania niemal dowolnej jego kolorystyki. Każdy wymieniony poniżej okapnik na balkon półokrągły dedykowany do posadzek żywicznych z naszej oferty, gwarantuje natomiast ich odpowiednie wykończenie. U nas znajdziesz okapnik na balkon do posadzek żywicznych:

Profil Okapowy K10

cena katalogowa: 215,25 zł brutto/mb (po otrzymaniu i zmierzeniu szablonu na produkcji dokładny koszt łuku ustalany indywidualnie)

Dedykowany do balkonów łukowych wykończonych posadzkami żywicznymi o grubości od 2 do 4 milimetrów. O odpowiedniej sztywności, która pozwala na jego bezproblemowe dopasowanie do łuku balkonu

ZAMÓW TERAZ

Profil Okapowy Na Balkon K20

cena katalogowa: 215,25 zł brutto/mb (po otrzymaniu i zmierzeniu szablonu na produkcji dokładny koszt łuku ustalany indywidualnie)

Przeznaczony dla balkonów pokrytych tzw. kamiennym dywanem. O specjalistycznej konstrukcji ułatwiającej dopasowanie go do kształtu balkonu i gwarantującej idealne przyleganie do jego powierzchni.

ZAMÓW TERAZ

Profile balkonowe łukowe do posadzek na zaprawach klejowych

Tradycje wykończenie balkonów łukowych za pomocą płytek ceramicznych, wymaga odpowiedniego wykonania strefy okapowej. Dzięki czemu balkon nie tylko nie ulegnie destrukcji wskutek zjawisk atmosferycznych, ale także pokrywające go płytki, będą przylegać do jego powierzchni w idealny sposób przez długi czas. U nas znajdziesz okapnik na balkon półokrągły do posadzek na zaprawach klejowych:

Profil Okapowy K30

cena katalogowa: 215,25 zł brutto/mb (po otrzymaniu i zmierzeniu szablonu na produkcji dokładny koszt łuku ustalany indywidualnie)

Produkt o szerokości 80 mm podparcia na profilu krawędzi i specjalistycznym kształcie zapobiegającym niszczeniu czoła balkonu oraz pokrywających go płytek.

ZAMÓW TERAZ

Profil Okapowy z Rynną K40

cena katalogowa: 282,9 zł brutto/mb (po otrzymaniu i zmierzeniu szablonu na produkcji dokładny koszt łuku ustalany indywidualnie)

Gwarantujący wykonanie trwałego i szczelnego połączenia między izolacją podłogi balkonu a posadzką. O dużej sztywności wpływającej na jego perfekcyjne przyleganie, które z kolei niweluje tworzenie się zastoisk wodnych w newralgicznych punktach konstrukcji balkonowej.

ZAMÓW TERAZ

Profil Okapowy K100

cena katalogowa: 215,25 zł brutto/mb (po otrzymaniu i zmierzeniu szablonu na produkcji dokładny koszt łuku ustalany indywidualnie)

Posiadający szerokość 50 milimetrów podparcia profilu na krawędzi. Wyposażony w specjalistyczne otwory umożliwiające odprowadzanie wody z powierzchni posadzek balkonów łukowych.

ZAMÓW TERAZ

Profil Okapowy K301

cena katalogowa: 215,25 zł brutto/mb (po otrzymaniu i zmierzeniu szablonu na produkcji dokładny koszt łuku ustalany indywidualnie)

Charakteryzujący się wydłużonym kształtem kapinosa, pozwalającym na uzyskanie masywniejszego wyglądu krawędzi posadzki.

ZAMÓW TERAZ

Okapniki na balkony półokrągłe w technologii posadzki wentylowanej

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć także profili łukowych dedykowanych do nowoczesnych posadzek wentylowanych, takich jak:

Profil Okapowy K60

cena katalogowa: 455,1 zł brutto/mb (po otrzymaniu i zmierzeniu szablonu na produkcji dokładny koszt łuku ustalany indywidualnie)

Dedykowany do systemów posadzkowych z izolacją wykonywaną z membran. Gwarantujący odpowiednią wentylację oraz odprowadzanie wilgoci spod powierzchni posadzek unoszonych.

ZAMÓW TERAZ

Profil Okapowy W30

cena katalogowa: 282,9 zł brutto/mb (po otrzymaniu i zmierzeniu szablonu na produkcji dokładny koszt łuku ustalany indywidualnie)

Pozwalający zapewnić odpowiednie odwodnienie powierzchni pod posadzkowych. O odpowiedniej sztywności, gwarantującej jego bezproblemowe osadzenie na krawędziach balkonów łukowych. Dostępny także w wersji giętej, gotowej do użycia bez konieczności profilowania jego powierzchni.

ZAMÓW TERAZWykonanie Szablonu okapnika balkonowego łukowego


Decydując się na konstrukcje balkonowe o owalnym wykończeniu łukiem, należy także pamiętać o tym, że tego typu konstrukcje oprócz swojej oryginalności i efektownej prezencji wymagają jednak także odpowiedniego wykończenia, które znajdziesz w naszym sklepie.
Profile balkonowe łukowe dedykowane do tego typu powierzchni najczęściej wykonywane są na indywidualne zamówienia klientów, zgodnie z wymiarami danego balkonu. Dla ułatwienia całego procesu zamówienia zalecamy wykorzystywanie szablonu w celu pobrania wymiarów z balkonu. Szablon można wykonać z dowolnego sztywnego materiału np.: płyt OSB. Odwzorowany na jego powierzchni kształt balkonu należy przesłać na nasz adres. Natomiast my korzystając z naniesionych na nim wymiarów, wykonamy dokładnie dopasowany łuk profilu okapowego.


Szablon balkonu łukowego należy wykonać zgodnie z poniżej zamieszczoną instrukcją.