Maty drenażowe

Maty drenażowe

Maty drenażowe znajdują zastosowanie podczas wykonywania posadzki tarasowej z takich materiałów jak: płyty kamienne, betonowe oraz ceramiczne, układanych na łamanym kruszywie. Pełnią one funkcję izolacyjną i rozdzielającą kruszywo z materiałem, z jakiego jest wykonywana posadzka, a także odwadniają powierzchnię pod płytami. Dodatkowo maty drenażowe zaleca się stosować w przypadku posadzek ceramicznych układanych na zaprawach klejowych, gdzie pełnią one funkcję warstwy kompensacyjnej.

W ofercie naszego sklepu klienci mogą zakupić maty drenażowe wykonywane z folii PVC, zapewniające odpowiednią wentylację i odprowadzanie wody, a także zniwelowanie ciśnienia pod posadzką. Powstającego wskutek wytwarzanej pary wodnej. Dedykowane do zastosowania z profilami systemowymi. Jak także maty drenażowe wykonane z PVC wzbogacone o siatkę z włókna szklanego, dedykowane do stosowania wewnątrz, w przypadku tak zwanych podłoży krytycznych, w celu niwelacji powstających między posadzką, a podłożem naprężeń, a także uszkodzeń termicznych. Produkty te oferowane są do zakupu na metry kwadratowe i posiadają grubość 6,5 milimetra.

Wysoka jakość materiałów dostępnych w naszej ofercie, dedykowanych do wykorzystywania w trakcie wykonywania posadzek balkonowych oraz tarasowych gwarantuje ich niezawodność, a także łatwość użycia. Jeśli nie wiesz jaka mata drenażowa będzie najlepsze dla wykonywanych przez Ciebie prac, skorzystaj z pomocy naszych specjalistów, którzy pomogą Ci wybrać jej rodzaj do Twoich potrzeb.Maty drenażowe Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów