Profile schodowe

Profile schodowe

Profile schodowe znajdują zastosowanie w trakcie wykańczania poszczególnych stopni schodów. W szczególności polecane są do zabezpieczenia i wykończenia tych konstrukcji, które narażone są na wzmożoną eksploatację, znajdujących się wewnątrz i na zewnątrz budynków mieszkalnych, a także budynków użyteczności publicznej takich jak szkoły, urzędy i inne miejsca. Gdzie tego typu elementy konstrukcyjne, jak schody muszą gwarantować bezpieczeństwo, a także niezawodność przez wiele długich lat, jednocześnie spełniając walory estetyczne. Dzięki profilom schodowym stopnie są bardziej stabilne oraz znacznie wolniej ulegają zużyciu.


Chcąc, aby profile schodowe jak najbardziej spełniały swoją rolę, należy pamiętać o tym, aby dobrać je odpowiednio do stosowanych na schodach okładzin. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno profile schodowe dedykowane do okładzin żywicznych, jak i ceramicznych. Cechujące się niebywałą funkcjonalnością, a także niezwykle estetycznym wykończeniem. Ich montaż jest niezwykle prosty, przez co pozwala na wykończenie każdych schodów w precyzyjny sposób.


W naszej szerokiej ofercie profili schodowych znajdują się między innymi produkty dedykowane do wykańczania cokołów, krawędzi znajdująca się pomiędzy stopnicą a podstopnicą i wielu innych elementów konstrukcyjnych schodów. Wyposażone w specjalne otwory, zapewniające odpowiedni poziom wentylacji, a także odprowadzanie wilgoci. Wykonywane z wysokiej jakości materiałów odpornych na korozję, takich jak profilowane aluminium.Profile schodowe W tej kategorii nie ma produktów.