Okapniki balkonowe dla posadzek ceramicznych

Okapniki Balkonowe Dla Posadzek Ceramicznych

Przy wykonywaniu balkonu lub tarasu, niezbędnym elementem, zapewniającym ich prawidłową konstrukcję jest okapnik balkonowy. Jego zastosowanie jest o tyle istotne, że zapewnia prawidłowe odprowadzanie wody z posadzki tarasów i balkonów, a także szczelność newralgicznej strefy okapowej. To właśnie od okapów najczęściej rozpoczyna się proces niszczenia balkonów i tarasów. Jeśli okap balkonowy zostanie wykończony w niewłaściwy sposób, skutkować będzie to wnikaniem wody w głąb posadzki, co przy działaniu niskich i wysokich temperatur może powodować kruszeniem się podłoża, na którym układane są płytki. Okapniki balkonowe do posadzek ceramicznych są idealnym rozwiązaniem tego problemu, zostały one zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną szczelność okapu i uniknąć wszystkich niechcianych problemów związanych z wykończeniem tarasów i balkonów.Profile balkonowe do posadzek ceramicznych oferowane w naszym sklepie dedykowane są do montażu na powierzchniach wykończonych za pomocą płytek ceramicznych, na zaprawie klejowej. Wykonywane są one z najwyższej jakości materiałów, jakimi jest aluminium, pokryte powłoką poliestrową, dzięki czemu wykazują one cechy antykorozyjne. Wyprofilowany kształt okapnika balkonowego do posadzek ceramicznych pozwala na jego bezproblemowe osadzenie w podłożu, w celu niwelacji problematycznych zastoisk wody. Produkt ten dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych oraz wielu rozmiarach, pozwalających dopasować go do niemal każdego balkonu lub tarasu.Okapniki balkonowe dla posadzek ceramicznych Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • 139,92 zł W magazynie

  K100 jest ekonomicznym modelem z gamy wszystkich okapników balkonowych z naszej oferty. Klasyczne rozwiązanie, proste i szybkie w montażu. Zapewnia szczelne połączenie z izolacją i odprowadzenie wody z posadzki. Przeznaczone na posadzki ceramiczne układane na zaprawie klejowej. 

  139,92 zł
  W magazynie
 • 177,56 zł W magazynie

  Kształt okapnika balkonowego K301 delikatnie odbiega od wzornictwa pozostałych modeli przeznaczonych do płytek na zaprawie klejowej. Model K301 wyróżnia się przedłużonym kapinosem, który poza podstawową funkcją odprowadzenia wody poza powierzchnię balkonu, nadaje mu masywnego charakteru. Charakteryzuje się unikalnymi walorami estetycznymi.

  177,56 zł
  W magazynie
 • 186,00 zł W magazynie

  Jest zaawansowanym rozwiązaniem do systemów posadzek ceramicznych na zaprawie klejowej. Głównym zadaniem okapnika balkonowego K30 jest szczelne wykończenie krawędzi tarasu i odprowadzenie wody opadowej poza jego powierzchnię. Dodatkowo daje możliwość usunięcia wilgoci spod posadzki dzięki otworom odwadniającym, znajdującym się w dolnej części profilu.

  186,00 zł
  W magazynie
 • 269,34 zł W magazynie

  Na bazie popularności K30, stworzono profil K40, który został zmodyfikowany o przedłużenie umożliwiające montaż rynny. Jest to zaawansowany systemowy okapnik balkonowy do podłoży z posadzką ceramiczną układaną na zaprawie klejowej. Posiada dodatkowe otwory odwadniające, zapobiegające pojawianiu się wykwitów związanych z reakcjami chemicznymi.

  269,34 zł
  W magazynie
 • 215,54 zł W magazynie

  K35 to rodzaj najbardziej uniwersalnych okapników na balkony stosowany w systemach izolacji wykonanej z zaprawy uszczelniającej, zespolonej z posadzką ceramiczną. Posiada możliwość montażu rynny aluminiowej. Stosowany systemowo wraz z taśmą Clever.

  215,54 zł
  W magazynie
 • 152,16 zł W magazynie

  Profile balkonowe boczne będącę uzupełnieniem okapnika K35. Stosowane w systemach tarasów, balkonów w technologii posadzki z płytek ceramicznych na zaprawie klejowej.

  152,16 zł
  W magazynie
 • 152,16 zł W magazynie

  Okapnik na balkon K102 montuje się na balkonach i tarasach z posadzką z płytek ceramicznych na zaprawie klejowej z zastosowaniem systemowej taśmy Clever.

  152,16 zł
  W magazynie
 • 184,32 zł W magazynie

  K100R jest ekonomicznym modelem z gamy wszystkich okapników balkonowych z naszej oferty. Klasyczne rozwiązanie, proste i szybkie w montażu. Zapewnia szczelne połączenie z izolacją i odprowadzenie wody z posadzki. Przeznaczone na posadzki ceramiczne układane na zaprawie klejowej. 

  184,32 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów