system SZ15

Schody z okładzinami żywicznymi- system SZ15

Schody z okładzinami żywicznymi można wykonać na dwa sposoby, za pomocą okładziny o grubości do 10 milimetrów oraz z wykorzystaniem techniki tak zwanego kamiennego dywanu, o grubości do 15 milimetrów. W przypadku drugiej metody konstruowania schodów niezbędnym elementem, który zapewni ich profesjonalne wykonanie, a także odporność na uszkodzenia mechaniczne, spowodowane użytkowaniem są profile krawędziowe systemu SZ15.


System SZ15 oparty został na profilu krawędziowym SZ15 pozwalającym wykończyć krawędzie stopnicy i podstopnicy, a co najważniejsze policzków schodów w szybki, bezproblemowy oraz profesjonalny sposób. Profile krawędziowe SZ15 oprócz funkcji, jaką jest wzmacnianie krawędzi schodów, odpowiadają za odpowiednią izolację termiczną, a także odprowadzanie wilgoci spod powierzchni okładziny. Dzięki czemu nie powstają na niej pęknięcia, ani nieestetyczne wybrzuszenia. System ten z powodzeniem może zostać zastosowany zarówno na schodach wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.


W naszym sklepie znajdą Państwo profile schodowe dedykowane do systemów SZ15. Wykonywane z wysokiej jakości aluminium, które zostało pokryte dodatkową warstwą poliestrową, uodparniającą je na działanie korozji, w dwóch kolorach do wyboru. Dodatkowo materiał, z jakiego zostały one wykonane, pozwala na wyginanie profili pod dowolnym kątem. Dzięki czemu wykończenie schodów z ich użyciem może obyć się bez łączenia. Profile SZ15 sprzedawane są w naszym sklepie na sztuki oraz posiadają długość 2 metrów.system SZ15 Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji