Podstawki Pod Płyty Tarasowe

Podstawki Pod Płyty Tarasowe

Podstawki pod płyty tarasowe, nazywane także podkładkami tarasowymi lub wspornikami to jeden z wielu istotnych elementów tarasu z posadzką wentylowaną-podniesioną. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w posadzkach wykonywanych z płyt kamiennych, betonowych, ceramicznych oraz desek tarasowych. Ich głównym zadaniem jest umożliwienie stabilnego i trwałego układania płyt, a także niwelacji wszelkiego rodzaju nierówności podłoża, na którym układane są posadzki. Jak także zapewnienie drenażowego odprowadzania wody, niwelującego powstawanie wilgoci.


W tej kategorii naszego sklepu oferujemy dla naszych klientów wszelkiego rodzaju podkładki tarasowe, o uniwersalnej średnicy z możliwością jej regulacji, w określonym zakresie. Krążki poziomujące, sprzedawane w kompletach, o różnej wysokości, które umożliwiają precyzyjną regulację wysokości podstawek tarasowych. Jak także uniwersalne kliny poziomujące do podkładek pod płyty tarasowe oraz rury dystansowe. Wszystkie te elementy dedykowane są do budowy tarasów, schodów oraz wykonywania izolacji w profesjonalny sposób.


Wszelkiego rodzaju podkładki pod płyty tarasowe, kliny i inne elementy dostępne naszym sklepie zostały wykonane z wysokogatunkowego tworzywa, odpornego na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, a także nacisk płyt posadzkowych. Dzięki czemu mogą być wykorzystywane do podtrzymywania konstrukcji, bez obaw o jej stan techniczny przez długie lata. Zaleca się stosowanie podstawek tarasowych na sucho, bez wykorzystywania jakichkolwiek podkładów czy też podsypek zarówno żwirowych, jak i piaskowych.Podstawki Pod Płyty Tarasowe Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów