do okładzin żywicznych

Profile schodowe do okładzin żywicznych

Profile schodowe to elementy, które pozwalają na profesjonalne wykończenie stopni schodów, a także stopnicy i podstopnicy, a także policzków schodów. Zapobiegające ich kruszeniu, pękaniu oraz innych uszkodzeniom. Aby profile schodowe spełniały swoje zadanie, muszą być odpowiednio dobrane do zastosowanej okładziny. Dlatego też w naszym sklepie oferujemy profile schodowe do okładzin żywicznych, dedykowane do warstw kamiennego dywanu o grubości zarówno 10, jak i 15 milimetrów.
Prezentowane profile schodowe do okładzin żywicznych, wykonane zostały z odpornych na korozję materiałów, jakim jest aluminium, dodatkowo wzbogacone powłoką poliestrową. Dzięki czemu są one chronione przed działaniem różnorodnych czynników atmosferycznych i mogą być z powodzeniem stosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Konstrukcja profili schodowych do okładzin żywicznych posiada długość 2 metrów i dostępna jest w kilku wersjach SZ 10 oraz SZ 15.
W naszej ofercie można znaleźć także profile schodowe do okładzin żywicznych w wersji V, wykonywane z surowego aluminium, które znajdą zastosowanie przy wykańczaniu schodów, za pomocą kamiennego dywanu o grubości okładziny 10 milimetrów. Montaż zarówno jednych, jak i drugich profili przebiega niezwykle sprawnie i zapewnia precyzyjne wykończenie schodów, w trwały i estetyczny sposób. Natomiast obecne w nich otwory, zapewniają odpowiednie odprowadzanie wilgoci, przez co nie jest ona kumulowana pod powierzchnią okładziny i nie wpływa na jej zniszczenie.do okładzin żywicznych Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów