do posadzek żywicznych

Profile okapowe na balkony i tarasy do posadzek żywicznych

Profile okapowe do posadzek żywicznych to niezwykle istotny element konstrukcji każdego balkonu i tarasu, wykończonego za pomocą popularnej ze względu na jej wysoką trwałość i możliwość wykonania w dowolnej kolorystyce posadzki żywicznej. Dzięki ich zastosowaniu niemal w 100% zostaje zniwelowane tworzenie się zastoisk wody, które są jednym z głównych przyczyn niszczenia balkonów i tarasów.
Profile okapowe na balkony i tarasy do posadzek żywicznych idealnie odprowadzają wodę opadową, zapobiegając przez to niszczeniu balkonów lub tarasów oraz zapewniają estetyczny wygląd ich powierzchni. Profile okapowe gwarantują jednocześnie, prawidłowe wykonanie okapów. Dzięki dokładnemu ich przyleganiu do powierzchni posadzki żywicznej, zarówno w cienkowarstwowej wersji, jak i tej wykończonej w stylu „kamienny dywan”.
W ofercie naszego sklepu można znaleźć profile okapowe na balkony i tarasy do posadzek żywicznych wykonane z najwyższej jakości materiału, odpornego na zniszczenia poprzez korozję. Jakim jest aluminium, pokryte dodatkową powłoką poliestrową. Produkty te dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych do wyboru: RAL 8019, RAL 7024 oraz RAL 7037. Ponadto profile okapowe do posadzek żywicznych oferowane w naszym sklepie posiadają sztywną, odpowiednio wyprofilowaną konstrukcje, która zapewnia ich prawidłowe osadzenie w podłożu, bez najmniejszego problemu, a także pełną ochronę przed tworzeniem się problematycznych zastoisk wody.do posadzek żywicznych Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów