system SZ10

Schody z okładzinami żywicznymi- system SZ10

Wykonywanie schodów z wykorzystaniem okładzin żywicznych, stało się w ostatnim czasie niezwykle popularnym rozwiązaniem. Wszystko za sprawą, tego, że okładziny żywiczne, są nie tylko niezwykle estetycznym rozwiązaniem, ale także wykazują one dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz dostępne są w różnorodnych wersjach kolorystycznych. Chcąc wykonać schody z okładzinami żywicznymi w profesjonalny sposób, warto zastosować w nich system SZ10.


System SZ10 oparty został na profilu krawędziowym, który pozwala na wykończenie krawędzi stopnicy i podstopnicy wraz z policzkiem schodów, w trwały i odporny na uszkodzenia sposób. Dzięki czemu schody zostają zabezpieczone przed działaniem czynników termicznych i mechanicznych. Dodatkowo profile krawędziowe SZ10 oprócz wzmocnienia powierzchni stopnicy i podstopnicy, zapewniają prawidłowe odprowadzanie wilgoci spod powierzchni okładziny, dzięki zastosowanym w nich otworom wentylacyjnym.


W naszym sklepie oferujemy dla naszych klientów profile schodowe SZ10 wykonywane z aluminium, które umożliwia gięcie ich pod dowolnym kątem. Dzięki czemu można z ich użyciem wykańczać stopnie schodów, bez konieczności wykonywania łączeń. Profile schodowe SZ10 pozwalają na wykonanie okładziny żywicznej schodów o grubości do 10 milimetrów i sprzedawane są w naszym sklepie na sztuki, o długości 2 metrów. Profile schodowe SZ10 mogą być stosowane wewnątrz budynków i zapewniają estetyczne i trwałe wykończenie stopni, podstopnicy oraz policzków schodów w łatwy i szybki sposób.system SZ10 Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji