Systemy Tarasowe Do Posadzek Wentylowanych

Systemy Tarasowe Do Posadzek Podniesionych Wentylowanych

Tarasy oraz balkony wykończone za pomocą płytek kamiennych, to nie tylko dodatkowe miejsce do spędzania czasu na świeżym powietrzu, to także niebanalna ozdoba elewacji budynku. Dlatego też warto zadbać, aby ich wykonanie było jak najtrwalsze i odporne na działanie różnorodnych czynników atmosferycznych. Do wykonania balkonów i tarasów z posadzkami podniesionymi zgodnie ze sztuka budowlaną, niezbędne są specjalistyczne materiały będące częścią systemu tarasu wentylowanego takie jak podkładki, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, niwelując osadzanie się między powierzchnią a płytką pary, co mogłoby powodować ich uszkodzenia zwłaszcza w okresie zimowym.


Oprócz podstawek pod płyty tarasowe zaleca się jednak zastosowanie jeszcze kilku elementów wchodzących w skład systemu tarasowego, które zapewnią odpowiednie odwodnienie oraz izolacje tarasu, co przekłada się na jego funkcjonalność oraz estetyczny wygląd przez długie lata. Wszystko to, co potrzebne jest, aby wykonać tarasy z posadzkami podniesionymi, wentylowanymi z płyt betonowych i ceramicznych, znaleźć można w ofercie naszego sklepu.


W prezentowanej kategorii znajdują się bowiem trzy różnorodne systemy dedykowane do tarasów z posadzkami podniesionymi, takie jak system tarasowy K 60, W 30 czy W 30 R z możliwością wykonania izolacji z pap termozgrzewalnych, pap samoprzylepnych oraz membran EPDM. W których oprócz dopasowanych do potrzeb użytkowników profili okapowych, wykonywanych z odpornego na korozje aluminium oferujemy także różnorodne łączniki, odbojniki przejściowe, specjalistyczne podkładki SMART, a także elementy dodatkowe: włókninę czy też szablony montażowe.Systemy Tarasowe Do Posadzek Wentylowanych W tej kategorii nie ma produktów.