Tarasy i balkony z posadzkami żywicznymi

Tarasy i balkony z posadzkami żywicznymi

Wykonywanie tarasów i balkonów z posadzki żywicznej posiada wiele zalet, pozwala przede wszystkim, skutecznie zabezpieczyć powierzchnię przed niechcianymi przeciekami. Dodatkowo posadzka żywiczna jest odporna na promieniowanie UV, a także działanie warunków atmosferycznych i środków chemicznych. Oprócz tego dostępna jest ona w wielu różnorodnych kolorach, dzięki czemu posadzka żywiczna odpowiada na potrzeby szerokiego grona przyszłych użytkowników.


Do wykonania tarasu i balkonu z posadzkami żywicznymi niezbędne są jednak elementy, które zapewnią wykonanie prac remontowo- renowacyjnych zgodnie ze sztuką budowlaną, dzięki czemu na danej powierzchni nie będzie osadzała się woda opadowa, a także zostanie ona zabezpieczona przed pęknięciami poprzez naprężenia termiczne. Przez co posadzka pozostanie idealnie gładka, a sam balkon lub taras nie będzie ulegał zniszczeniu wraz z czasem.


W ofercie naszego sklepu w prezentowanej kategorii można znaleźć kompletne systemy K10 oraz K 20, dedykowane do tarasów i balkonów z posadzkami żywicznymi, zarówno o grubości od 2 do 4 milimetrów, jak i także tych wykonanych w stylu „kamienny dywan”. W których skład wchodzą profile okapowe, o różnorodnej wysokości podparcia,
w trzech wersjach kolorystycznych. Wykonane z wysokiej jakości aluminium, zabezpieczonego dodatkowo przed korozją powłoką poliestrową i wyposażone w otwory wentylacyjne. Wszelkiego rodzaju szablony montażowe do profili okapowych, a także taśmy uszczelniające i wzmacniające przeciwwilgociowo w newralgicznych miejscach, zastosowane posadzki.Tarasy i balkony z posadzkami żywicznymi W tej kategorii nie ma produktów.