Profil Okapowy K30 Renoplast

Nowy produkt

2795 Przedmioty

186,00 zł

Produkty powiązane

Opis

Zastosowanie Balkony i tarasy
Materiał Aluminium pokryte powłoką poliestrową
Wymiary 1szt: 2m

Więcej informacji

Profil okapowy Renoplast K30 to jeden z najbardziej funkcjonalnych elementów dostępnych na rynku, dedykowany do wykańczania balkonów oraz tarasów w estetyczny i w pełni prawidłowy sposób. Pozwala on na skuteczną ochronę powierzchni posadzek przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.


W naszym sklepie wśród wielu produktów dedykowanych do wykańczania balkonów i tarasów oferujemy między innymi profil okapowy K30 Renoplast. Dedykowany do wykańczania posadzek z płytkami ceramicznymi, ułożonymi na zaprawie klejowej. Specjalnie zaprojektowany kształt profilu Renoplast K30 zapewnia szczelność na całej długości krawędzi posadzki. Umożliwiając jednocześnie swobodny odpływ wilgoci spod warstw posadzkowych, a także wód opadowych znajdujących się na powierzchni balkonu lub tarasu.


Profil okapowy K30 został wykonany z wysokiej jakości aluminium, pokrytego poliestrową warstwą, dla wzmocnienia właściwości antykorozyjnych materiału. Dzięki czemu zapewnia on trwałość zastosowanego rozwiązania. Ponadto wysoka sztywność profili gwarantuje idealne przyleganie ich do powierzchni posadzki, a także szybki i prosty montaż. Stosowanie profili okapowych Renoplast K30 pozwala skutecznie chronić płytki balkonów i tarasów przed pękaniem na ich krawędziach.


Profil okapowy K30 marki Renoplast posiada szerokość 80 milimetrów podparcia na profilu krawędzi oraz całkowitą długość 2 metrów, jego waga wynosi natomiast 650 g/m. Produkt ten oferowany jest w naszym sklepie w trzech wariantach kolorystycznych do wyboru, wraz z 5-letnią gwarancją producenta.

Renoplast K30 Właściwości:

  • Prosty i szybki montaż, dzięki kompletnemu i systemowemu rozwiązaniu.
  • Szczelne połączenie z izolacją balkonu i tarasu.
  • Pełna szczelność z posadzką przy jednoczesnym odprowadzaniu wilgoci z warstw podposadzkowych, dzięki swojej budowie.
  • Pełna odporność na korozję oraz dużą trwałość na oddziaływanie zewnętrznych warunków atmosferycznych, dzięki wykonaniu profili z aluminium pokrytego powłoką poliestrową.
  • Wysoka sztywność, co umożliwia właściwe osadzenie profilu K30 na balkonie zapewniając jednocześnie skuteczne odwodnienie posadzki balkonu i tarasu, bez możliwości tworzenia się zastoisk wody wzdłuż krawędzi posadzki.
  • Dodatkowe odprowadzenie wilgoci spod posadzki, dzięki otworom usytuowanym wzdłuż pionowej części osłonowej profilu. Otwory zapobiegają również pojawianiu się wykwitów na zewnętrznej części profilu, powstałego na wskutek stosowania chemii budowlanej.
  • Ochrona płytek od czoła, dzięki wydłużonej części pionowej profilu.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Profil Okapowy K30 Renoplast

Profil Okapowy K30 Renoplast

Jest zaawansowanym rozwiązaniem do systemów posadzek ceramicznych na zaprawie klejowej. Głównym zadaniem okapnika balkonowego K30 jest szczelne wykończenie krawędzi tarasu i odprowadzenie wody opadowej poza jego powierzchnię. Dodatkowo daje możliwość usunięcia wilgoci spod posadzki dzięki otworom odwadniającym, znajdującym się w dolnej części profilu.

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz plik