Profil okapowy na balkon - Renoplast K20

Nowy produkt

2888 Przedmioty

141,50 zł

Produkty powiązane

Opis

Zastosowanie Balkony i tarasy
Materiał Aluminium pokryte powłoką poliestrową
Wymiary 1szt: 2m

Więcej informacji

W trakcie budowania lub remontowania balkonu czy tarasu jedną z najważniejszych kwestii jest zadbanie od odpowiednio wykonaną strefę okapową. W tym celu najlepiej sprawdzi się profesjonalny profil okapowy na balkon, zapewniający nie tylko estetyczny wygląd, ale także ochronę krawędzi posadzki danej konstrukcji przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych.


W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór profili okapowych na balkon, a wśród nich profil okapowy K20 dedykowany do stosowania na balkonach i tarasach wykończonych za pomocą posadzek żywicznych, w formie tak zwanego kamiennego dywanu. Profil K20 Renoplast zapewnia prawidłowe odprowadzanie wody, a także całkowitą szczelność strefy okapowej. Dzięki czemu zapobiega powstawaniu zastoisk wodnych, będących jednym z głównych powodów zniszczeń krawędzi posadzki. Specjalistyczna konstrukcja profili okapowych K20 gwarantuje ich szybki i bezproblemowy montaż.


Profil okapowy K20 został wykonany z wysokiej jakości aluminium pokrytego powłoką poliestrową, dodatkowo zabezpieczającą go przed działaniem korozji, a także wpływającą korzystnie na szczelność połączenia profilu z warstwą izolacyjną. Fabryczne otwory zastosowane w ściance czołowej profilu, gwarantują natomiast skuteczne odwodnienie całej posadzki balkonu lub tarasu, na którym zostanie on zastosowany.


Profil okapowy K20 jest jednym z elementów systemu Renoplast i posiada szerokość 80 milimetrów podparcia profilu na krawędzi podkładu. Sprzedawany jest w naszym sklepie na sztuki, długości 2 metrów i wadze 750 g/m w trzech wariantach kolorystycznych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Profil okapowy na balkon - Renoplast K20

Profil okapowy na balkon - Renoplast K20

Profil okapowy dla balkonów z posadzką wykonaną z żywicy tzw. kamienny dywan.

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz plik