Renoplast W30 - Profil Okapowy Zobacz większe

Profil okapowy Renoplast W30

Nowy produkt

2981 Przedmioty

279,80 zł

Produkty powiązane

Opis

Zastosowanie Balkony i tarasy
Materiał Aluminium pokryte powłoką poliestrową
Wymiary 1szt: 2m

Więcej informacji

Balkony i tarasy to niemal obowiązkowe elementy we współczesnym budownictwie. Chcąc, aby służyły one ich użytkownikom przez długi czas bez najmniejszego szwanku, warto zadbać na etapie ich budowy lub remontu o prawidłowe wykonanie strefy okapowej. W tym celu niezastąpione okazują się profesjonalne profile okapowe takie jak prezentowany w ofercie naszego sklepu profil Renoplast W30.


Profil okapowy W30 to model dedykowany do użycia na balkonach, tarasach wykonanych w technologii posadzki podniesionej-wentylowanej. Pozwala on na zabezpieczenie, najbardziej newralgicznej części balkonów i tarasów, jakimi są krawędzie ich posadzki. Zapobiegając tym samym remontom zniszczonych powierzchni w przyszłości. Właściwa sztywności profilu Renoplast W30, umożliwia jego prawidłowe i bezproblemowe osadzenie go na powierzchni posadzki oraz ogranicza tworzenie problematycznych zastoisk wodnych. Zapewniając tym samym skuteczne odwodnienie konstrukcji.


Profil okapowy W30 został wykonany z wysokiej jakości aluminium. Pokrytego dodatkową warstwą poliestrową, która ma za zadanie zabezpieczać go w 100% przed korozją, a także zapewnia szczelne połączenie z warstwą izolacyjną. Dzięki zastosowaniu profilu okapowego Renoplast W30 o wiele łatwiej można uzyskać odpowiedni spadek na powierzchniach tarasów i balkonów. Co więcej, profile te pozwalają także na właściwe zabezpieczenie czoła konstrukcji.


Prezentowany profil okapowy renoplast W30 posiada długość 2 metrów. Stanowi on jeden z elementów systemu Renoplast i sprzedawany jest w naszym sklepie na sztuki, w trzech wariantach kolorystycznych wraz z pięcioletnią gwarancją producenta.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Profil okapowy Renoplast W30

Profil okapowy Renoplast W30

W30 to listwa okapowa przeznaczona dla tarasów, balkonów wykonanych w technologii tarasu podniesionego wentylowanego.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz plik