Profil okapowy Renoplast K301

Nowy produkt

2806 Przedmioty

177,56 zł

Produkty powiązane

Opis

Zastosowanie Balkony i tarasy
Materiał Aluminium pokryte powłoką poliestrową
Wymiary 1szt: 2m

Więcej informacji

Profile okapowe Renoplast K301 do balkonów i tarasów, zapewniają ich estetyczne i w pełni poprawne wykończenie. Dzięki czemu zostają one mniej narażone na niekorzystne działania niszczące czynników atmosferycznych, będących powodem pękających i rozszczelniających się krawędzi posadzek.


Prezentowany profil okapowy K301 dedykowany jest do montażu na balkonach i tarasach z posadzkami wykończonymi za pomocą płytek ceramicznych na zaprawie klejowej. Model Renoplast K301 wyróżnia się przede wszystkim odmiennym kształtem, uzyskanym poprzez wydłużenie kapinosa. To właśnie dzięki niemu krawędzie posadzki przybierają nieco masywniejszy charakter. Profil okapowy Renoplast K301 zapewnia szczelność w strefach okapowych, prosty i szybki montaż, a także gwarantuje bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat, bez konieczności wykonywania prac odnowieniowych.


Wykonanie profili okapowych K301 z aluminium pokrytego dodatkowo powłoka poliestrową zabezpieczającą je skutecznie przed działaniem korozji, jest idealną alternatywą dla tradycyjnych odpowiedników. Wykonywanych z nietrwałej stali podatnej wraz z upływem czasu na uszkodzenia i rdzę. Właściwa sztywność prezentowanych profili okapowych odpowiada za prawidłowe odwodnienie posadzek balkonów i tarasów, a tym samym ogranicza tworzenie się zastoisk wodnych.


Profil K301 Renoplast posiada szerokość 80 milimetrów podparcia profilu na krawędzi podkładu i długość 2 metrów oraz wagę 750 g/m. Sprzedawany jest w naszym sklepie na sztuki w trzech różnorodnych wariantach kolorystycznych RAL 8019, RAL 7024 oraz RAL 7037.Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Profil okapowy Renoplast K301

Profil okapowy Renoplast K301

Kształt okapnika balkonowego K301 delikatnie odbiega od wzornictwa pozostałych modeli przeznaczonych do płytek na zaprawie klejowej. Model K301 wyróżnia się przedłużonym kapinosem, który poza podstawową funkcją odprowadzenia wody poza powierzchnię balkonu, nadaje mu masywnego charakteru. Charakteryzuje się unikalnymi walorami estetycznymi.

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz plik