Profil okapowy renoplast K100 Zobacz większe

Profil okapowy - Renoplast K100R

Nowy produkt

2929 Przedmioty

184,32 zł

Produkty powiązane

Opis

Zastosowanie Balkony i tarasy
Materiał Aluminium pokryte powłoką poliestrową
Wymiary 1szt: 2m

Więcej informacji

Profil okapowy to jeden z wielu elementów pozytywnie wpływających na estetykę balkonu lub tarasu. Jego zastosowanie pozwala skutecznie chronić powierzchnie posadzek, przed pękaniem i rozwarstwianiem się, zapewniając odpowiednie odprowadzanie wody i szczelność w strefach okapowych.

Prezentowany profil okapowy K100R Renoplast dedykowany jest do montażu na balkonach i tarasach z posadzką wykonaną z płytek ceramicznych. Model ten zaliczany jest do podstawowej grupy produktów, zapewniających wykonanie balkonów i tarasów zgodnie ze sztuka budowlaną. Został on wyprodukowany z wysokiej jakości aluminium, pokrytego dodatkowo powłoką poliestrową zabezpieczającą go w pełni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych powodujących korozję. Renoplast K100R zapewnia szczelne i bezproblemowo połączenie go z warstwami izolacji przeciwwodnej, zastosowanej na balkonach lub tarasach.

Dodatkową zaletą stosowania profili okapowych K100R z naszej oferty jest ich odpowiednio wyprofilowany kształt i sztywność, umożliwiające prawidłowe osadzenie na dedykowanych powierzchniach. Zastosowane w profilach Renoplast K100R specjalistyczne otwory zapewniają natomiast właściwe odprowadzenie wody opadowej, zapobiegając tym samym tworzeniu się niepożądanych zastoisk, wpływających niekorzystnie na stan techniczny i estetykę balkonów i tarasów.

Profile okapowe K100R będące elementem systemów Renoplast posiadają szerokość 50 milimetrów podparcia profilu na krawędzi oraz długość 2 metrów. Oferowane są w trzech wersjach kolorystycznych RAL 8019, RAL 7024 oraz RAL 7037.

Profil Okapowy Renoplast K100R - Właściwości:

  • Uproszczony montaż i dodatkowa możliwość zastosowania szablonu montażowego ABS 60 mm.
  • Prawidłowe spojenie z izolacją posadzki balkonu i tarasu
  • Kompleksowo odprowadza wilgoć spod posadzkowych warstw kleju.
  • Wysoka sztywność, odpowiadają za prawidłowy montaż i funkcjonalność. Niweluje tym samym możliwość, tworzenia się zastoisk wody na posadzce tarasu i balkonu.
  • Wysoka odporność na trudne i zmienne warunki pogodowe.
  • Możliwość montażu systemowej rynny R50

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Profil okapowy - Renoplast K100R

Profil okapowy - Renoplast K100R

K100R jest ekonomicznym modelem z gamy wszystkich okapników balkonowych z naszej oferty. Klasyczne rozwiązanie, proste i szybkie w montażu. Zapewnia szczelne połączenie z izolacją i odprowadzenie wody z posadzki. Przeznaczone na posadzki ceramiczne układane na zaprawie klejowej. 

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz plik