Profil okapowy - W30  (profil balkonowy, profil tarasowy) Zobacz większe

Profil okapowy Renoplast K35B boczny

Nowy produkt

2981 Przedmioty

152,16 zł

Produkty powiązane

Opis

Zastosowanie Balkony i tarasy
Materiał Aluminium pokryte powłoką poliestrową
Wymiary 1szt: 2m

Więcej informacji

Prawidłowe wykończenie balkonów i tarasów zapewnia nie tylko ich estetyczny wygląd, ale także trwałość na wiele długich lat. W tym celu najlepiej zastosować profile okapowe, które skutecznie chronią krawędzie przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych, niwelując kruszenie się posadzki oraz pękanie okładzin.

Profil okapowy K35B boczny dostępny w ofercie naszego sklepu dedykowany jest do balkonów i tarasów z posadzkami wykonywanymi z płytek ceramicznych, układanych na zaprawach klejowych. Przeznaczony jest on do stosowania jako uzupełnienie profilu okapowego K35, w celu zminimalizowania kosztów wykończenia lub remontu konstrukcji. Profil K35B boczny nie posiada otworów odwadniających, a jego montaż odbywa się na przeciwstawnych do spadku bokach tarasów i balkonów. Specjalistyczna budowa profilu K35B bocznego umożliwia wykonanie szczelnego połączenia z warstwą izolacyjną oraz samą posadzką, z wykorzystaniem systemowej taśmy CLEVER.

Do wykonania profilu K35B bocznego podobnie jak w innych elementach systemowych marki Renoplast wykorzystano aluminium, wzbogacone o specjalistyczną powłokę poliestrową, wzmacniającą jego właściwości antykorozyjne. Dzięki czemu rozwiązanie to jest trwałe i niezawodne.

Profil K35B boczny sprzedawany jest w naszym sklepie na sztuki o całkowitej długości 2 metrów, w trzech wariantach kolorystycznych do wyboru. Wraz z innymi elementami systemu Renoplast dostępnymi w naszej ofercie pozwala on na profesjonalne wykończenie balkonów i tarasów. Produkt ten objęty jest 5-letnią gwarancją producenta.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Profil okapowy Renoplast K35B  boczny

Profil okapowy Renoplast K35B boczny

Profile balkonowe boczne będącę uzupełnieniem okapnika K35. Stosowane w systemach tarasów, balkonów w technologii posadzki z płytek ceramicznych na zaprawie klejowej.

30 innych produktów w tej samej kategorii: