Profil Balkonowy - K35 Renoplast Zobacz większe

Profil balkonowy - Renoplast K35

Nowy produkt

2824 Przedmioty

215,54 zł

Produkty powiązane

Opis

Zastosowanie Balkony i tarasy
Materiał Aluminium pokryte powłoką poliestrową
Wymiary 1szt: 2m

Więcej informacji

Profil balkonowy to idealne, gotowe rozwiązanie dedykowane do profesjonalnej i estetycznej obróbki krawędzi balkonów oraz tarasów. Zapewniające niwelacje działania niesprzyjających czynników atmosferycznych, wpływających na niszczenie krawędzi posadzki.

Prezentowany profil balkonowy okapowy K35 dedykowany jest do wykańczania posadzek balkonów i tarasów wykonanych z płytek ceramicznych, układanych na zaprawie klejowej. Idealnie sprawdza się on w systemach izolacji wykonanej z zaprawy uszczelniającej, zespolonej w trwały sposób z posadzką. Specjalistyczna budowa profilu balkonowego pozwala na jego bezproblemowe i szczelne połączenie z izolacją i posadzką balkonów oraz tarasów za pomocą taśmy systemowej CLEVER. Zastosowanie balkonowego profilu okapowego K35 zapewnia jednocześnie skuteczne odprowadzanie wody spod płytek, jak i powierzchni posadzki, a także brak nieszczelności w strefach okapowych konstrukcji.

Profil balkonowy okapowy K35 został wykonany z wysokiej jakości aluminium, pokrytego dodatkową powłoką wykonaną z poliestru, przez co jest on w pełni odporny na niszczące działanie korozji. Zapewniając tym samym trwałość i niezawodność zastosowanego rozwiązania przez wiele lat, bez konieczności wykonywania prac remontowych.

Balkonowy profil K35 sprzedawany jest w na sztuki o całkowitej długości 2 metrów i wadze 690 g/m. W trzech wariantach kolorystycznych. Produkt ten objęty jest 5-letnią gwarancją producenta. Ponadto konstrukcja profilu balkonowego K35 pozwala także na dobranie do niego rynny balkonowej R50 o średnicy 50 milimetrów, którą można znaleźć również w ofercie naszego sklepu.

Film Instruktażowy - Montaż profilu balkonowego K35

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Profil balkonowy - Renoplast K35

Profil balkonowy - Renoplast K35

K35 to rodzaj najbardziej uniwersalnych okapników na balkony stosowany w systemach izolacji wykonanej z zaprawy uszczelniającej, zespolonej z posadzką ceramiczną. Posiada możliwość montażu rynny aluminiowej. Stosowany systemowo wraz z taśmą Clever.

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz plik