Profil Tarasowy - Renoplast W35

Nowy produkt

2965 Przedmioty

245,98 zł

  • W35
  • W35+(większe otwory odwadniające)

Produkty powiązane

Opis

Zastosowanie Balkony i tarasy
Materiał Aluminium pokryte powłoką poliestrową
Wymiary 1szt: 2m

Więcej informacji

Uwaga! Profil W35 występuje w 2 wersjach, różniących się wielkością otworów odwadniających. Przy zamówieniu należy wybrać odpowiedni model.

Istnieje wiele metod wykończenia balkonów i tarasów, a jedną z nich jest układanie posadzek z płyt grubowarstwowych na specjalistycznych podstawkach SMART. Niezależnie jednak od wybranej metody każda konstrukcja balkonowo-tarasowa wymaga odpowiedniego wykończenia strefy okapowej, która zabezpiecza ją przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych, a także nadaje im estetyczny wygląd.

W bogatej ofercie naszego sklepu prezentujemy specjalistyczny profil tarasowy W35, dedykowany właśnie do tarasów i balkonów z posadzkami z płyt grubowarstwowych, układanych na podkładkach SMART. Budowa profilu tarasowego W35 zapewnia pełną szczelność połączeń z hydroizolacją w postaci zaprawy lub membrany PVC z wykorzystaniem taśmy Clever. Dodatkowo umieszczone wzdłuż noska profilu otwory gwarantują skuteczne odprowadzanie wody na zewnątrz płyty. Uniemożliwiając tym samym powstawanie zastoisk wodnych (od czoła profilu znajdują się awaryjne otwory przelewowe). Ponadto zastosowanie profilu tarasowego W35 zapewnia oparcie dla płytek posadzkowych na krawędzi tarasu lub balkonu.

Profil tarasowy W35 został wyprodukowany z aluminium pokrytego specjalistyczną powłoką poliestrową zabezpieczającą dodatkowo materiał przed korozją i czynnikami niszczącymi. Dzięki czemu jest on doskonałą alternatywą dla mniej trwałych odpowiedników wykonywanych ze stali.

Tarasowy profil W35 sprzedawany jest w naszym sklepie na sztuki o długości 2 metrów i wadze 780 g/m. Jest on częścią systemu Renoplast i pozwala na montaż systemowej rynny R50. Może być on także z powodzeniem stosowany z profilem bocznym W35B, dostępnym także w naszej ofercie.

Film Instruktażowy - Montaż Profilu Tarasowego W35


Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Profil Tarasowy - Renoplast W35

Profil Tarasowy - Renoplast W35

W35 to rodzaj listwy okapowej stosowanej na tarasach wykonywanych w nowoczesnej technologii posadzki podniesionej-wentylowanej.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz plik