Obniżka! Profil Okapowy K10R Renoplast Zobacz większe

Profil Okapowy K10R Renoplast

Nowy produkt

2981 Przedmioty

150,19 zł

-20%

187,74 zł

Produkty powiązane

Opis

Zastosowanie Balkony i tarasy
Materiał Aluminium pokryte powłoką poliestrową
Wymiary 1szt: 2m

Więcej informacji

Posadzki żywiczne coraz częściej znajdują zastosowanie na balkonach i tarasach, głównie ze względu na swoją szeroką gamę kolorystyczną, pozwalającą dobrać je bez problemu do indywidualnych upodobań. Chcąc wykończyć w profesjonalny sposób balkon lub taras pokryty tego typu posadzką, najlepiej postawić na profile okapowe, gwarantujące pełną ochronę powierzchni przed działaniem niekorzystnych czynników pogodowych.


W naszej ofercie prezentujemy profil okapowy K10R, który dedykowany jest właśnie do balkonów i tarasów, wykończonych za pomocą cienkowarstwowej posadzki żywicznej, o grubości od 2 do 4 milimetrów. Odpowiednia sztywność profilu przekłada się na jego właściwe osadzenie w podłożu, a także ograniczenie tworzenia się zastoisk wodnych. Dodatkowo zastosowanie go w trakcie wykończenia lub remontu tarasu czy balkony, zapewnia skuteczne odwodnienie posadzki. Profil K10R może być także stosowany w systemach z izolacją wykonaną z zaprawy uszczelniającej lub żywicy ekspandowanej.


Aluminium pokryte specjalistyczną powłoką poliestrową, z którego został wykonany profil okapowy Renoplast K10R, zapewnia jego maksymalną odporność na działanie korozji. Dzięki czemu jest on trwałym rozwiązaniem, pozwalającym na uzyskanie estetycznego wyglądu krawędzi konstrukcji, na których zostanie umocowany. Dodatkowo prosty i szybki montaż Renoplast K10R zapewnia łatwość przeprowadzenia prac remontowo-wykończeniowych z jego wykorzystaniem.


Szerokość podparcia profilu okapowego K10R na krawędzi podkładu wynosi 50 milimetrów, natomiast jego całkowita długość to 2 metry. Profil ten stanowi jeden z wielu elementów systemów Renoplast, dostępnych w naszym sklepie.

Profil K10R umożliwia systemowy montaż rynny R50.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Profil Okapowy K10R Renoplast

Profil Okapowy K10R Renoplast

Profil przeznaczony do balkonów z posadzką żywiczną cienkowarstwową.

3 innych produktów w tej samej kategorii: