Profil SZ15 Zobacz większe

Profil schodowy SZ15 - 2m

Nowy produkt

4000 Przedmioty

39,36 zł

Więcej informacji

Schody wykończone za pomocą posadzek z warstw żywicznych wymagają odpowiedniego wykończenia krawędzi stopni oraz podstopnicy, które zapewni im trwałość na długie lata, a także estetyczny wygląd. W tym celu zaleca się zastosowanie specjalistycznych profili schodowych, które zapewniają szybki i bezproblemowy montaż w newralgicznych miejscach schodów.


Prezentowany profil schodowy SZ15 dedykowany jest do wykańczania krawędzi stopnicy i podstopnicy, a także policzka schodów wykonanych z posadzki żywicznej w formie tak zwanego kamiennego dywanu, z warstwą okładziny o grubości 15 mm. Zastosowanie profilu SZ15 gwarantuję właściwe odprowadzanie wilgoci oraz wody spod warstw okładzinowych poprzez ulokowane na całej jego długości otwory, a także wzmocnienie obszarów schodów narażonych na uszkodzenia mechaniczne bądź wywołane czynnikami zewnętrznymi. Unikalna budowa profili schodowych SZ15 pozwala wyginać je pod dowolnym kątem, dzięki czemu z ich użyciem można wykończyć stopień schodowy bez konieczności wykonywania łączeń.


Produkcja profilu SZ15 z aluminium pokrytego dodatkową warstwą farby poliestrowej, zapewnia jego wysoką odporność na działanie korozji. Co przekłada się na trwałość zastosowanego rozwiązania. Wysokość całkowita profilu SZ15 wynosi 1,5 centymetra.


Profil 15 marki Renoplast sprzedawany jest w naszym sklepie na sztuki o długości 2 m i objęty jest 5-letnią gwarancją producenta. Dodatkową na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość malowania proszkowego profili na kolor RAL 9002.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Profil schodowy SZ15 - 2m

Profil schodowy SZ15 - 2m

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz plik