Profil schodowy V

Nowy produkt

4000 Przedmioty

37,00 zł

Więcej informacji

Trwałe i niezawodne wykończenie konstrukcji schodowych to gwarancja użytkowania ich przez długie lata, bez konieczności wykonywania kosztownych renowacji i remontów. W tym celu najlepiej zastosować profesjonalne rozwiązania, jakimi są dedykowane profile schodowe. Dzięki nim można uzyskać nie tylko estetyczne wykończenie, ale i także uodpornienie krawędzi schodów na działanie czynników mechanicznych i atmosferycznych w szybki i bezproblemowy sposób.


Prezentowany w naszym sklepie profil marki Renoplast model V, dedykowany jest jako alternatywne rozwiązanie dla profili SZ10, w które także można zaopatrzyć się w naszym sklepie. Profil V pozwala na wykończenie krawędzi schodów wykonanych za pomocą posadzki żywicznej w formie kamiennego dywanu, o grubości nieprzekraczającej 10 milimetrów. Profil V może zostać użyty na krawędziach pomiędzy stopnicą a podstopnicą, a także między stopnicą a policzkiem schodów. Dzięki swojej specjalistycznej w budowie oraz otworom obecnym na całej jego długości zapewnia nie tylko wzmocnienie konstrukcji, ale także prawidłowo odwadnianie warstw pod posadzkowych. Niwelując tym samym ryzyko ich uszkodzeń w wyniku rozprężeń lub innych czynników.


Profil V wykonany został z surowego aluminium pozwalającego wyginać go pod dowolnym kątem i posiadającego wysoką odporność na korozję. Dzięki czemu jest on wygodnym i trwałym rozwiązaniem.


Produkt ten sprzedawany jest w naszym sklepie na sztuki o długości 2 metrów oraz wysokości 1 centymetra, wraz z pięcioletnią gwarancją producenta.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Profil schodowy V

Profil schodowy V

Do schodów z wykorzystaniem posadzki typu kamienny dywan.

30 innych produktów w tej samej kategorii: