Podkładka tarasowa P15 Zobacz większe

Podkładka tarasowa UNI

Nowy produkt

950 Przedmioty

3,32 zł

Produkty powiązane

Więcej informacji

Układając na powierzchniach tarasów lub balkonów posadzki wentylowane z płyt grubowarstwowych, należy zadbać o ich odpowiednią stabilizację, która zapewni nie tylko estetyczny, ale i trwały efekt. Dzięki któremu nie trzeba będzie martwić się o remonty przez długi czas. W tym celu najlepiej sprawdzą się specjalistyczne podkładki produkowane przez markę Renoplast.


Podkładka UNI prezentowana w ofercie naszego sklepu to produkt dedykowany do układania bezpośrednio na warstwie hydroizolacji posadzek wentylowanych, wykonywanych z płyt grubowarstwowych kamiennych, betonowych lub ceramicznych. Jest on w pełni kompatybilny z profilem okapowym K70 lub K72 i zapewnia prawidłową stabilizację oraz podtrzymanie warstw posadzkowych. Dodatkową zaletą podkładek tarasowych UNII jest możliwość precyzyjnej regulacji wysokości osadzenia narożników płyt tarasowych w zakresie od 12 do 20 oraz od 24 do 32 milimetrów. Dzięki czemu są one kompletnym rozwiązaniem, zapewniającym łatwy i szybki montaż. Wykorzystując je w trakcie prac remontowo-budowlanych balkonów i tarasów zaleca się także zastosowanie dedykowanych klinów poziomujących, które można znaleźć także w ofercie naszego sklepu. Pozwalają one bowiem na płynną regulację wysokości podkładek. Takie połączenie zapewnia prostą i bezproblemową niwelację wszelkiego rodzaju nierówności podłoża.


Podkładki UNI wykonywane są z trwałych tworzyw sztucznych (polietylen, polipropylen) w czarnym kolorze, zapewniających ich odporność na działanie czynników atmosferycznych oraz mechanicznych.


Produkt ten sprzedawany jest w naszym sklepie na sztuki.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Podkładka tarasowa UNI

Podkładka tarasowa UNI

UNI to rodzaj podkładek pod płyty tarasowe, stosowane systemowo z profilami okapowym do posadzek wentylowanych. Umożliwiają regulację w zakresie 12-20 mm oraz 24-32 mm, dzięki czemu oferują prosty i wygodny montaż.

Pobierz plik