Profil okapowy Renoplast K50

Nowy produkt

6 Przedmioty

215,50 zł

Produkty powiązane

Opis

Zastosowanie Tarasy
Materiał Aluminium pokryte powłoką poliestrową
Wymiary 1szt: 2m

Więcej informacji

Stosowanie profili okapowych w celu wykończenia balkonu lub tarasu oprócz względów estetycznych posiada także wiele zalet technicznych . Dzięki nim krawędź powierzchni posadzki zostanie bowiem w skuteczny sposób zabezpieczona przed niszczącym działaniem wód opadowych, zmiennych temperatur i innych zjawisk atmosferycznych.


Prezentowany w naszym sklepie profil okapowy K50 to model dedykowany do stosowania przy wykańczaniu nowo powstałych lub remontowanych balkonów i tarasów z posadzką z płyt grubowarstwowych, z izolacją w postaci żywicy, lub zaprawy uszczelniającej. Profil ten szczególnie polecany jest w sytuacjach, kiedy istnieje konieczność ograniczenia grubości warstw tarasowych lub balkonowych, na przykład w przypadku nisko osadzonych drzwi. Jego specjalistyczna budowa zapewnia właściwe odwodnienie powierzchni konstrukcji oraz w pełni szczelne i trwałe połączenie z warstwą izolacyjną i posadzką. Niwelując przy tym mogące powstawać naprężenia termiczne.


Profil okapowy K50 został wykonany z trwałego aluminium, pokrytego warstwa poliestrowa, pozwalającą na dodatkowe zabezpieczenie materiału przed działaniem korozji. Model ten dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych RAL 8019, RAL 7024 oraz RAL 7037.


Szerokość podparcia profilu K50 na krawędzi podkładu wynosi 80 milimetrów. Natomiast całkowita długość profilu będącego elementem systemu Renoplast to 2 metry. Jego kształt i konstrukcja umożliwia dodatkowo na montaż rynny, przy użyciu haków montażowych MG 75, dostępnych również w naszym sklepie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Profil okapowy Renoplast K50

Profil okapowy Renoplast K50

Jest stosowany do posadzek z płyt grubowarstwowych - ceramicznych, gresowych czy lastriko, układanych na warstwach mineralnej zaprawy klejowej. Okapnik balkonowy K50 pozwala na estetyczne wykończenie i prawidłowe odwodnienie posadzki. Posiada możliwość systemowego mocowania rynny. Stosowany z użyciem maty drenażowej.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz plik