Profil okapowy Renoplast K60V2

Nowy produkt

2986 Przedmioty

319,00 zł

Produkty powiązane

Opis

Zastosowanie Tarasy
Materiał Aluminium pokryte powłoką poliestrową
Wymiary 1szt: 2m

Więcej informacji

Zastosowanie profesjonalnych profili okapowych Renoplast K60V2dedykowanych do wykańczania krawędzi tarasów i balkonów posiada wiele zalet. Przede wszystkim gwarantuje ono szybki i bezproblemowy montaż, a także skuteczne zabezpieczenie newralgicznych powierzchni przed szkodliwym działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Dodatkowo profile okapowe korzystnie wpływają na całkowitą estetykę konstrukcji.

Prezentowany profil okapowy K60V2 marki Renoplast dedykowany jest do wykańczania krawędzi tarasów nad pomieszczeniami ogrzewanymi. Wykonywanych z płytek ceramicznych, betonowych i kamiennych z zastosowaniem warstwy drenażowej lub podkładek SMART. Profil ten gwarantuje skuteczne i całkowite odprowadzanie wody oraz wilgoci z posadzki, a także warstw podposadzkowych. Model Renoplast K60 w szczególności zalecany jest do stosowania w systemach z izolacją wykonywaną z membran:

  • PVC,

  • EPDM,

  • bitumicznych materiałów rolowych,

  • mas KMB

  • mineralnych

  • Żywicznych.

Specjalistyczna budowa profilu gwarantuje szczelne połączenie ich z wykonaną hydroizolacją.

Profil Renoplast K60V2 został wykonany aluminium pokrytego powłoką wykonaną z farby poliestrowej, dzięki czemu posiada pełną odporność na korozję, a także wszelkiego rodzaju czynniki atmosferyczne. Co przekłada się na jego wieloletnie użytkowanie bez konieczności wykonywania prac renowacyjnych. Dodatkowo model ten umożliwia dzięki swojej budowie systemowe zamocowanie rynny.

W naszym sklepie profil Renoplast K60 sprzedawany jest na sztuki o długości 2 metrów, w trzech wariantach kolorystycznych, wraz z 5-letnią gwarancją producenta.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Profil okapowy Renoplast K60V2

Profil okapowy Renoplast K60V2

K60V2 to listwa okapnikowa tarasowa przeznaczona dla tarasów z posadzką wykonaną z płytek kamiennych, betonowych lub ceramicznych grubowarstwowych z zastosowaniem warstwy drenażowej, lub podkładek tarasowych SMART

8 innych produktów w tej samej kategorii: