Profil okapowy do tarasu wentylowanego W30R Zobacz większe

Profil Okapowy W30R

Nowy produkt

376,70 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Produkty powiązane

Opis

Zastosowanie Balkony i tarasy
Materiał Aluminium pokryte powłoką poliestrową
Wymiary 1szt: 2m

Więcej informacji

Zastosowanie profili okapowych do tarasu wentylowanego posiada uzasadnienie nie tylko estetyczne, ale i także techniczne. Elementy te zapewniają bowiem odpowiednie zabezpieczenie czoła balkonów lub tarasów. Chroniąc je tym samym przed szkodliwymi czynnikami warunków atmosferycznych.


Prezentowany w ofercie naszego sklepu profil okapowy do tarasu wentylowanego W30R należy do rodziny produktów dedykowanych do zastosowania na balkonach i tarasach wykończonych w technologii posadzki podniesionej-wentylowanej, układanej na podstawkach tarasowych. Jego specjalistyczny kształt zapewnia pełną szczelność wzdłuż krawędzi posadzki, a także umożliwia jednocześnie swobodny odpływ wilgoci z warstw znajdujących się w strefie okapowej. Zapobiegając tym samym powstawaniu problematycznych zastoisk wodnych, powodujących zniszczenia posadzki, co nie powinno mieć miejsca w systemie posadzki wentylowanej. Odpowiednio wyprofilowane powierzchnie zapewniają także szybki i bezproblemowy montaż profili W30R na wybranych konstrukcjach.


Profile okapowe do tarasu wentylowanego W30R jak większość produktów marki Renoplast zostały wykonane z aluminium pokrytego specjalistyczną powłoką poliestrową, zapewniającą dodatkowe zabezpieczenie przed działaniem korozji. Dzięki czemu są one trwałym i niezawodnym rozwiązaniem, pozwalającym na wykonanie w pełni profesjonalny sposób strefy okapowe i balkonów i tarasów wentylowanych.
W30R Renoplast sprzedawany jest w naszym sklepie na sztuki o długości 2 metrów oraz wadze 1200 g/m. W trzech wersjach kolorystycznych wraz z pięcioletnią gwarancją producenta.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Profil Okapowy  W30R

Profil Okapowy W30R

W30R to zaawansowana systemowa listwa balkonowa z rynną, przeznaczona dla balkonów, tarasów wentylowanych.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz plik